narodený 10.10.2016

Výstavy rok 2019

MVP Kreuzlingen / 03.08.2019( CH )
rozhodca: Andrzej Stepinski (PL)
trieda: otvorená

V1, CAC, CACIB, Alpensieger, Crufts qualification, BOB

NVP Kreuzlingen / 03.08.2019( CH )
rozhodca: George Kostopoulos (GR)
trieda:otvorená

V1, CAC, Best Adult Male, Winner Bodensee, BOB

MVP Oberwart / 13.07.-14.07.2019( A )
rozhodca: Günther Ehrenreich (A)
trieda:otvorená

V1, CACA, CACIB, Crufts qualification, BOB, 3.místo BIG

MVP Velká Ida / 07.07.2019( SK )
rozhodca: Antotnín Karban (CZ)
trieda:šampiónov

V1, CAC, CACIB, BOB

MVP Velká Ida / 06.07.2019( SK )
rozhodca:Anna Rogowska (PL)
trieda : šampiónov

V1, CAC, CACIB, BOS

MVP Aarau / 30.06.2019( CH )
rozhodca: Lisbeth Mach (CH)
trieda: otvorená

V4

MVP Aarau / 29.06.2019( CH )
rozhodca: Gabriela Ridarčíková (SK)
trieda:otvorená

V1, CAC, CACIB, BOB

NVP Aarau / 29.06.2019( CH )
rozhodca: Marija Kavcic (SLO)
trieda:otvorená

V1, CAC, Argovia Winner, BOB

Austrian Winner Show Wels / 14.06.2019
rozhodca: Günther Ehrenreich (A)
Trieda: OTVORENÁ

V1, CACA, res.CACIB

MVP Miskolc / 26.05.2019(H)
rozhodca: Sándor Szabó (H)
Trieda: OTVORENÁ

V1, CAC

MVP Miskolc / 25.05.2019(H)
rozhodca: Ervin Deutscher (A)
Trieda: OTVORENÁ

V1, CAC

MVP Miskolc / 25.05.2019(H)
rozhodca: Željka fon Zidar (SLO)
Trieda: OTVORENÁ

V1, CAC

MVP Wieselburg / 12.05.2019(A)
rozhodca: Anna Kochan (PL)
Trieda: OTVORENÁ

V1, CAC, CACIB, BOS

NVP Ruma / 05.05.2019(SRB)
rozhodca: Vladimir Žižakov (SRB)
Trieda: OTVORENÁ

V1, CAC, CACIB, BOB, BIG, BIS

NVP Ruma / 05.05.2019(SRB)
rozhodca: Nedeljkovic Nebojša (SRB)
Trieda: OTVORENÁ

V1, CAC, BOB, BIG, BIS

MVP Stara Pazova / 04.05.2019(SRB)
rozhodca: Miodrag Vreteničić (MNE)
Trieda: OTVORENÁ

V1, CAC, CACIB, BOB, 2.místo BIG

Klubová výstava Poniklec / 27.04.2019(SK)
rozhodca: Sharon Ashdown (UK)
Trieda: OTVORENÁ

V2,RES.CAC

MVP Praha 20.04.-21.04.2019
rozhodca: Andraš Polgar (SRB)
Trieda: OTVORENÁ

V2,RES.CAC

NVP Ostrava 06.04.-07.04.2019
rozhodca: MVDr. Vladimír Piskay (SK)
Trieda: OTVORENÁ

V1,CAC

NVP Békéscsaba 31.03.2019
rozhodca: Zoltán Baffia (H)
Trieda: OTVORENÁ

V1,CAC,BOS

NVP Békéscsaba 30.03.2019
rozhodca: Vladimír Žižakov (SRB)
Trieda: OTVORENÁ

V1, CAC, BOB

NVP 24.2.2019
Trieda: šampion

V1,CAC,Slovak Winner,BOB

MVP Brno 03.02.2019
Rozhodca: MVDr. Vladimír Piskay (SK)
Trieda: šampion

V2,Res.CAC

MVP Brno 02.02.2019
Rozhodca: Otakar Vondrouš (CZ)
Trieda: šampion

V2,Res.CAC

MVP 25.01.2019
Rozhodca: Danijel Boroš-Devi (RS)
Trieda: šampion

V2,RES.CAC,RES.CACIB

Výstavy rok 2018

Nitradog / 08. - 09.12.2018
rozhodčí: 08.12.2018 Uroševič Milivoje (RS)
třída: otvorená

V1,CAC,Res.CACIB

Nitradog / 08. - 09.12.2018
rozhodčí: 09.12.2018 Sebastian Harnik (PL)
třída: otvorená

V1,CAC,CACIB

MVP Praha / 02.12.2018
rozhodčí: Jiřina Jandová (CZ)
třída: otvorená

V3

MVP Ohrid / 28.08.2018( MK )
rozhodčí: Zoran Von Schwarzaugen Najdovski (MK)
třída: medzitrieda

V1, CAC, CACIB, Crufts qualification, BOB, 3.místo BIG

MVP Ohrid / 27.08.2018( MK )
rozhodčí: Gabriel Stibel (MK)
třída: medzitrieda

V1, CAC, CACIB, BOB

MVP Ohrid / 26.08.2018( MK )
rozhodčí: Jane Serafimov (MK)
třída: medzitrieda

V1, CAC, CACIB, BOB

MVP Ohrid / 25.08.2018( MK )
rozhodčí: Darko Gegovski (MK)
třída: medzitrieda

V1, CAC, CACIB, BOB

Krasimir Todorov / Bulgaria / 17.06.2018

V1,CAC,CACIB,BOB,BIG 2

Georgi Hristozov / Bulgaria / 16.06.2018

V1,CAC,CACIB,BOB,BIG 2, Cruft`s qualification

Radoslav Stoynov / Bulgaria / 15.06.2018

V1,CAC,CACIB,BOB,BIG 2

Polina Simic / Serbia / 14.06.2018

V1,CAC,CACIB,BOB,BIG 3

Galyah Litova / Bulgaria / 13.06.2018

V1,CAC,CACIB,BOB,BIG 1

Irodotos Neofytou / Cyprus / 12.06.2018
trieda: Intermediate class

V1,CAC,CACIB,BOB,BIG 3

Fed Cup 2018 / 27.05.2018
trieda: medzitrieda

V4

Fed Cup 2018 / 26.05.2018
trieda: medzitrieda

V2,Res.CAC

NVP LOZNICA / 08.04.2018
trieda: medzitrieda

V1,CAC,BOB,BIG 3

NVP BAJMOK / 07.04.2018
trieda: medzitrieda

V1,CAC,BOB,BIG 2

NVP SALGÓTARJÁN / 25.3.2018
trieda: medzitrieda

V1, CAC

 

Výstavy rok 2017

 

MVP Nitra / 09.12.2017 / ( SK )
rozhodčí: Zeljko Lozic (SRB)
třída: mladých

V1, CAJC

NVP Turija / 01.10.2017 / ( SRB )
rozhodčí: Antonio Di Lorenzo (I)
třída: mladých

V1, CAJC

MVP Bačka Topola / 30.09.2017 / ( SRB )
rozhodčí: Sándor Zsolt Szabo (H)
třída: mladých

V1, CAJC, Junior BOB

NVP Kecskemét - dopoledne /  02.09.2017( H )
rozhodčí:  Sándor Szabo (H)
třída:  mladých

V1, HPJ

NVP Kecskemét - odpoledne /  02.09.2017( H )
rozhodčí:  Jeane Lawless (IRL)
třída:  mladých

V1, HPJ, Best junior

MVP Bratislava /  20.08.2017( SK )
rozhodčí:  Milivoje Uroševič (SRB)
třída:  mladých

V1, CAJC

MVP Bratislava /  19.08.2017( SK )
rozhodčí:  Jiřina Jandová (CZ)
třída:  mladých

V1, CAJC

MVP Ohrid /  08.08.2017( MK )
rozhodčí:  Vojislav Al-Daghistani (SRB)
třída:  mladých

V1, CAJC, BOJ

MVP Ohrid /  07.08.2017( MK )
rozhodčí:  Alexej Belkin (RUS)
třída:  mladých

V1, CAJC, Cruft's qualification, BOJ

MVP Ohrid /  06.08.2017( MK )
rozhodčí:  Metodija Zafirovski (MK)
třída:  mladých

V1, CAJC, BOJ

MVP Ohrid /  05.08.2017( MK )
rozhodčí:  István Orcsik (SRB)
třída:  mladých

V1, CAJC, BOJ

MVP Cetinje /  02.08.2017( MNE )
rozhodčí:  Nenad Katanic (SRB)
třída:  mladých

V1, CAJC, BOJ

MVP Cetinje /  01.08.2017( MNE )
rozhodčí:  Vojislav Brajovic (MNE)
třída:  mladých

V1, CAJC, BOJ

MVP Velká Ida /  02.07.2017( SK )
rozhodčí:  Anna Bogucka (PL)
třída:  dorost

VN1, BIS dorost pes

MVP Velká Ida /  01.07.2017( SK )
rozhodčí:  Viktor Shiyan (UA)
třída:  dorost

VN1

Speciální výstava Halbendorf /  28.05.2017( D )
rozhodčí:  Anna Kochan (PL) - psi+štěňata, Sølvi Schjelderup (N) - feny
třída:  dorost

VN1 XI.Newfoundland FedCup 2017

Speciální výstava Halbendorf /  27.05.2017( D )
rozhodčí:  Sølvi Schjelderup (N) - psi+štěňata, Anna Kochan (PL) - feny
třída:  dorost

neposouzen XI.Newfoundland FedCup 2017

MVP Lučenec /  07.05.2017( SK )
rozhodčí:  Pettkó Csaba (H)
třída:  dorost

VN1

MVP Lučenec /  06.05.2017( SK )
rozhodčí:  István Csépai (H)
třída:  dorost

VN1

Klubová výstava Kajlovec /  29.04.2017( CZ )
rozhodčí:  Beatrice Schiatti Zancan (I)
třída:  dorost
6 months old, correct bite, beautiful black eyes, masculine head, important; beautiful front, solid topline, back could be stronger, coat is changing, momentally curly, a little, very nice puppy, needs more confidence, today playing, movement is ok
šestiměsíční, správný skus, krásné tmavé oči, samčí hlava, výrazná; krásný vpředu, solidní horní linie, vzadu by mohl být silnější, mění srst, momentálně lehce kudrnatý, velmi dobré štěně, potřebuje více sebevědomí, dnes hravý, pohyb je v pořádku
VN2

NVP Mosonmagyaróvár /  23.04.2017( H )
rozhodčí:  Anikó Istvánné Juhász (H)
třída:  dorost

VN1, 2.místo BIS puppy

Klubová výstava Plášťovce /  22.04.2017( SK )
rozhodčí:  Bonka Georgieva Láslo (BG)
třída:  dorost

VN2

OVP Vlčkovce /  14.04.2017( SK )
rozhodčí:  Vladimír Javorčík (SK)
třída:  dorost

VN1, BIS puppy

NVP Bekescaba /  02.04.2017( H )
rozhodčí:  Péter Harsányi (H)
třída:  štěňat

VN1, BIS minor puppy

NVP Bekescaba /  01.04.2017( H )
rozhodčí:  Zoltán Baffia (H)
třída:  štěňat

VN1


 
Tvorba stranok pre chovatelov