narodená 30.06.2018

Výstavy rok 2020

 

CACIB Brno / 02.02.2020( CZ )
rozhodca:Renata Cepková (CZ)
trieda:stredná

V1, CAC

CACIB Brno / 01.02.2020( CZ )
rozhodca:Anna Rogowska (PL)
trieda:stredná

V1, CAC, CACIB, Crufts Qualification, BOS Crufts Qualification

CACIB Nitra / 26.01.2020( SK )
rozhodca:Jiřina Jandová (CZ)
trieda:stredná

V2, res.CAC

CACIB Nitra / 25.01.2020( SK )
rozhodca:Tibor Havelka (SK)
trieda:stredná

V2

CACIB Nitra / 24.01.2020( SK )
rozhodca:Otakar Vondrouš (CZ)
trieda:stredná

V2, res.CAC

Výstavy rok 2019

 

MVP Nitra / 08.12.2019( SK )
rozhodca:Roxana Liliana Birk (DK)
trieda:otvorená

V2, res.CAC

MVP Nitra / 07.12.2019( SK )
rozhodca:Vija Klučniece (LV)
trieda:otvorená

V3

MVP Nitra / 06.12.2019( SK )
rozhodca:Milan Plundra (CZ)
trieda:otvorená

V3

MVP Praha / 01.12.2019( CZ )
rozhodca:Lukáš Zeman (CZ)
trieda:otvorená

V2, res.CAC

MVP Praha / 30.11.2019( CZ )
rozhodca:Renata Cepková (CZ)
trieda:otvorená

V1, CAC

Špeciálna výstava Kajlovec / 15.09.2019( CZ )
rozhodca:Stephen Hourihan (IR) - psi+BOB, Elzbieta Chwalibóg (PL) - feny
trieda:mladých
Velmi pěkná hlava, výborné uši i oči, čenich silný, dobrý hrudník, dobrá spodní linie, mohutná kostra, pěkné tlapky, kompaktní, dlouhý krk, výborná horní linie, dobré zaúhlení, výborně běhá.

V2, Nejlepší hnědý novofundlanďan 8. Bohemia Cup 2019

Klubová výstava Kajlovec / 14.09.2019( CZ )
rozhodca:Elzbieta Chwalibóg (PL) - psi+BOB, Stephen Hourihan (IR) - feny
trieda:mladých
Brown with an excellent outline, excellent feminine head, lovely expression, excellent eyes, lovely stop and muzzle, excellent bite, nice reach of neck, little bit wide in the front, nice levelled topline, nice type of body, good rear, correct length of tail, adequate movement - a little wide in the front, excellent coat, very well presented and very well handled.
Hnědá s vynikajícím profilem, vynikající samičí hlava, milý výraz, vynikající oči, pěkný stop a tlama, vynikající skus, dobrá délka krku, trochu širší vpředu, pěkná rovná horní linie, pěkný typ těla, dobré zadní končetiny, správná délka ocasu, přiměřený pohyb - trochu širší vpředu, vynikající srst, dobře předvedená.

V, Nejlepší hnědý novofundlanďan 8. Bohemia Cup 2019

Speciální výstava Malé Leváre / 07.09.2019( SK )
rozhodca: MVDr. Martina Ellerová (SK)
trieda:mladých

V2

MVP Oberwart / 13.07.-14.07.2019( A )
rozhodca:Günther Ehrenreich (A)
trieda:mladých

V1, Jugendbeste, Bester Junghund, Crufts qualification

MVP Velká Ida / 07.07.2019( SK )
rozhodca:Antotnín Karban (CZ)
trieda: mladých

V1, CAJC

MVP Velká Ida / 06.07.2019( SK )
rozhodca: Anna Rogowska (PL)
trieda:mladých

V1, CAJC

MVP Aarau / 30.06.2019( CH )
rozhodca: Lisbeth Mach (CH)
trieda:mladých

V1, CAJC, Jugensieger

MVP Aarau / 29.06.2019( CH )
rozhodca:Gabriela Ridarčíková (SK)
trieda:mladých

V1, CAJC, Jugendsieger

NVP Aarau / 29.06.2019( CH )
rozhodca:Marija Kavcic (SLO)
trieda: mladých

V1, CAJC, Argovia Junior Winner, Jugendsieger

Austrian Winner Show Wels / 14.06.2019(A)
rozhodca: Günther Ehrenreich (A)
Trieda: junior

V1, Jugendbester, Austrian Junior Winner 2019,Bester Junghund

MVP Nitra / 09.06.2019(SK)
rozhodca: Helen Tonkson-Koit (EST)
Trieda: junior

V1, CAJC, Crufts qualification, BOJ, Derby Winner 2019, Crufts qualification

MVP Nitra / 08.06.2019(SK)
rozhodca: Martina Ellerová (SK)
Trieda: junior

V2

MVP Nitra / 07.06.2019(SK)
rozhodca: Judith V. Daniels (USA)
Trieda: junior

V1, CAJC, Junior BOB, BOS

MVP Miskolc / 26.05.2019(H)
rozhodca: Sándor Szabó (H)
Trieda: junior

V1, HPJ, Best junior

NVP Miskolc / 25.05.2019(H)
rozhodca: Ervin Deutscher (A)
Trieda: junior

V1, HPJ, Best junior

MVP Miskolc / 25.05.2019(H)
rozhodca: Željka fon Zidar (SLO)
Trieda: junior

V1, HPJ, Best junior

MVP Wieselburg / 12.05.2019(A)
rozhodca: Anna Kochan (PL)
Trieda: junior

V1, Jugendbester, Bester Junghund

MVP Ruma / 05.05.2019(SRB)
rozhodca: Vladimir Žižakov (SRB)
Trieda: junior

V1, CAJC, Junior BOB, BOS

MVP Praha 20.04.-21.04.2019
rozhodca: Andraš Polgar (SRB)
Trieda: Junior

V1,CAJC,BOJ,RES.BIG

NVP Ostrava 06.04.-07.04.2019
rozhodca: MVDr. Vladimír Piskay (SK)
Trieda: Junior

V1,CAJC,BOJ

NVP Békéscsaba 31.03.2019
rozhodca: Zoltán Baffia (H)
Trieda: Junior

V1,HPJ,BEST JUNIOR,BOB

NVP Békéscsaba 30.03.2019
rozhodca: Vladimír Žižakov (SRB)
Trieda: Junior

V1, HPJ, Best junior

CRUFTS 2019 08.03.2019
Judge:Mrs.Linda Sussams
Class: Minor puppy

First place in class, BEST Minor puppy, BEST of BREED puppy

NVP 24.02.2019
Trieda: dorast

VN1

Bratislava 23.02.2019
Trieda: dorast

VICTORY PUPPY WINNER, SLOVAK ELITE PUPPY WINNER

MVP Brno 03.02.2019
Rozhodca: MVDr. Vladimír Piskay (SK)
Trieda: dorast

VN1,RES.BIS PUPPY

MVP Brno 02.02.2019
Rozhodca: Otakar Vondrouš (CZ)
Trieda: dorast

VN1

MVP 25.01.2019
Rozhodca: Danijel Boroš-Devi (RS)
Trieda: dorast

VN1,BIS PUPPY 3

Výstavy rok 2018

 

MVP Nitradog / 08.12.2018
Rozhodca: Uroševič Milivoje (RS)
Trieda: Minor puppy

Very promising 1

MVP Nitradog / 09.12.2018
Rozhodca: Sebastian Harnik (PL)
Trieda: Minor puppy

Very promising 1

MVP Praha/02.12.2018 (CZ)
Rozhodca:Jiřina Jandová (CZ)
Trieda:Minor puppy

VN1, BIS baby


 
Tvorba stranok pre chovatelov