narodený 23.05.2014

Výstavy rok 2018

 

Fed Cup 2018 / 27.6.2018
trieda: champion

V

Fed Cup 2018 / 25.6.2018
trieda: champion

V

NVP SALGÓTARJÁN / 25.3.2018
trieda: champion

V1,CAC,BOB

NVP Bratislava/18.02.2018 (SR)
Rozhodca:Tibor Havelka (SK)
trieda: champion

V1, CAC

Winter Show Nitra/11.02.2018 (SR)

trieda: čestná

Res.BIS

 

Výstavy rok 2017

 

Světová výstava Leipzig / 09.11.-12.11.2017 / ( D )
rozhodčí: Hassi Assenmacher-Feye (D)
třída: otevřená

V2, VDH-R-Ch

MVP Nitra / 10.12.2017 / ( SK )
rozhodčí: Ozan Belkis (TR)
třída: šampionů

V1, CAC, res.CACIB

MVP Nitra / 09.12.2017 / ( SK )
rozhodčí: Zeljko Lozic (SRB)
třída: šampionů

V2, res.CAC

NVP Turija / 01.10.2017 / ( SRB )
rozhodčí: Antonio Di Lorenzo (I)
třída: šampionů

V1, CAC, BOB

MVP Bačka Topola / 30.09.2017 / ( SRB )
rozhodčí: Sándor Zsolt Szabo (H)
třída: šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB, 2.místo BIG

CACIB Osijek / 23.09.2017 (HR)
rozhodčí:  Jasna Matejčić (HR)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB, 2.místo BIG

NVP Vukovar /  22.09.2017( HR )
rozhodčí:  Alla Filatova (RUS)
třída:  šampionů

V1, CAC, BOB, BIG, 3.místo BIS

CACIB Karlovac /  10.09.2017( HR )
rozhodčí:  Igor Mioč (HR)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB

CACIB Karlovac /  09.09.2017( HR )
rozhodčí:  Cristian Stefanescu (RO)
třída:  šampionů

V1

NVP Kecskemét - dopoledne /  02.09.2017( H )
rozhodčí:  Sándor Szabo (H)
třída:  šampionů

V1, CAC, BOB

NVP Kecskemét - odpoledne /  02.09.2017( H )
rozhodčí:  Jeane Lawless (IRL)
třída:  šampionů

V1, CAC, BOB, BIG, BIS, 2.místo SUPER BIS

MVP Ohrid /  08.08.2017( MK )
rozhodčí:  Vojislav Al-Daghistani (SRB)
třída:  otevřená

V1, CAC, CACIB, BOB, 2.místo BIG

MVP Ohrid /  07.08.2017( MK )
rozhodčí:  Alexej Belkin (RUS)
třída:  otevřená

V1, CAC, CACIB, Cruft's qualification, BOB

MVP Ohrid /  06.08.2017( MK )
rozhodčí:  Metodija Zafirovski (MK)
třída:  otevřená

V1, CAC, res.CACIB

MVP Ohrid /  05.08.2017( MK )
rozhodčí:  István Orcsik (SRB)
třída:  otevřená

V1, CAC, CACIB, BOB

MVP Cetinje /  02.08.2017( MNE )
rozhodčí:  Nenad Katanic (SRB)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB, 2.místo BIG

MVP Cetinje /  01.08.2017( MNE )
rozhodčí:  Vojislav Brajovic (MNE)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB

MVP Velká Ida /  02.07.2017( SK )
rozhodčí:  Anna Bogucka (PL)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB

MVP Velká Ida /  01.07.2017( SK )
rozhodčí:  Viktor Shiyan (UA)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB, 3.místo BIG

Speciální výstava Halbendorf /  28.05.2017( D )
rozhodčí:  Anna Kochan (PL) - psi+štěňata, Sølvi Schjelderup (N) - feny
třída:  otevřená

V4 XI.Newfoundland FedCup 2017

Speciální výstava Halbendorf /  27.05.2017( D )
rozhodčí:  Sølvi Schjelderup (N) - psi+štěňata, Anna Kochan (PL) - feny
třída:  otevřená

V XI.Newfoundland FedCup 2017

MVP Rzeszów /  20.05.-21.05.2017( PL )
rozhodčí:  Tomasz Borkowski (PL)
třída:  otevřená

V1, CWC, res.CACIB

MVP Lučenec /  07.05.2017( SK )
rozhodčí:  Pettkó Csaba (H)
třída:  šampionů

V1, CAC, res.CACIB

MVP Lučenec /  06.05.2017( SK )
rozhodčí:  István Csépai (H)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB

Klubová výstava Kajlovec /  29.04.2017( CZ )
rozhodčí:  Beatrice Schiatti Zancan (I)
třída:  vítězů                

V2, res. CAC

NVP Mosonmagyaróvár /  23.04.2017( H )
rozhodčí:  Anikó Istvánné Juhász (H)
třída:  otevřená

V1, CAC, BOB, 2.místo BIG

Klubová výstava Plášťovce /  22.04.2017( SK )
rozhodčí:  Bonka Georgieva Láslo (BG)
třída:  šampionů

V3

OVP Vlčkovce /  14.04.2017( SK )
rozhodčí:  Vladimír Javorčík (SK)
třída:  šampionů

V1, Víťaz triedy, Oblastný víťaz, 3.místo Najlepší dospelý pes

NVP Bekescaba /  02.04.2017( H )
rozhodčí:  Péter Harsányi (H)
třída:  šampionů

V1, CAC, BOB, BIG

NVP Bekescaba /  01.04.2017( H )
rozhodčí:  Zoltán Baffia (H)
třída:  šampionů

V1, CAC, BOB

MVP Katowice /  17.03.-19.03.2017( PL )
rozhodčí:  Svend Lovenkjaer (DK)
třída:  šampionů

V2

NVP Bratislava /  19.02.2017( SK )
rozhodčí:  Jaroslav Matyáš (SK)
třída:  šampionů

V1, CAC

Šampion šampionů Praha /  21.01.2017( CZ )
rozhodčí:  Catalan Luís Manuel Calado (P)
třída:

postoupil

 

Výstavy rok 2016

 

MVP České Budějovice /  08.10.-09.10.2016( CZ )
rozhodčí:  Sergej Vanža (SK)
třída:  šampionů

V1, CAC

CACIB Bačka Topola /  02.10.2016( SRB )
rozhodčí:  Marta Šipoš (SRB)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB

CAC Turija /  01.10.2016( SRB )
rozhodčí:  Falk Siewert (D)
třída:  šampionů

V1, CAC, BOB

CACIB Karlovac /  25.09.2016( HR )
rozhodčí:  Eytan Hendel (IL)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB, BIG, 3.místo BIS

CACIB Karlovac /  24.09.2016( HR )
rozhodčí:  Vibor Jezek (HR)
třída:  šampionů

V1, CAC, res.CACIB

MVP Kecskemét /  17.09.2016( H )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB, 3.místo BIG

MVP Kecskemét /  16.09.2016( H )
rozhodčí:  Tapio Eerola (FIN)
třída:  otevřená

V1, CAC, CACIB, BOB

Klubová výstava Malé Leváre /  03.09.2016( SK )
rozhodčí:  Andraš Polgár (SRB)
třída:  šampionů

V2, res.CAC

MVP Bratislava /  21.08.2016( SK )
rozhodčí:  Sergej Vanža (SK)
třída:  šampionů

V1, CAC, res.CACIB

MVP Bratislava /  20.08.2016( SK )
rozhodčí:  Monika Kuriata-Okarmus (PL)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB

MVP Mladá Boleslav /  13.08.-14.08.2016( CZ )
rozhodčí:  Miroslav Václavík (CZ)
třída:  šampionů

V2, res.CAC

MVP Velká Ida /  03.07.2016( SK )
rozhodčí:  Sergej Vanzha (SK)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOS

NVP Velká Ida /  02.07.2016( SK )
rozhodčí:  Vladimír Piskay (SK)
třída:  šampionů

V1, CAC, BOB

MVP Brno /  18.06.-19.06.2016( CZ )
rozhodčí:  František Šimek (CZ)
třída:  otevřená

V2

MVP Nitra /  12.06.2016( SK )
rozhodčí:  Dušan Paunovič (SRB)
třída:  šampionů

V1, CAC

NVP Nitra /  10.06.2016( SK )
rozhodčí:  Nikola Smolic (HR)
třída:  šampionů

V2, res.CAC

MVP Budapest /  05.06.2016( H )
rozhodčí:  Lisbeth Mach (CH)
třída:  otevřená

V1, CAC, CACIB

MVP Budapest /  04.06.2016( H )
rozhodčí:  Igor Mioc (HR)
třída:  otevřená

V2, res.CAC

MVP Budapest /  03.06.2016( H )
rozhodčí:  Dr.Katalin Balogh (H)
třída:  otevřená

V1, CAC, res.CACIB

MVP Litoměřice /  28.05.-29.05.2016( CZ )
rozhodčí:  Otakar Vondrouš (CZ)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOS

Klubová výstava Hradec nad Moravicí /  28.05.2016( CZ )
rozhodčí:  Michael Forte (IRL) - psi, John-Sigve Berg (S) - feny
třída:  otevřená
nice quality male, topline could be stronger, excellent bone, good head and eye expression, nice foreface, could be slightly taller, moving quite freely, handled well
pes skvělé kvality, hřbetní linie by mohla být silnější, vynikajcí kostra, dobrá hlava a oční výraz, skvělé čelo, mohl by být lehce vyšší, pohyb poměrně volný, dobře zvládnutý
V
10. Newfoundland FEDCUP 2016

Klubová výstava s KV Hradec nad Moravicí /  27.05.2016( CZ )
rozhodčí:  John-Sigve Berg (S) - psi, Michael Forte (IRL) - feny
třída:  otevřená
excellent type, well matured for his age, good size, masculine head, correct bite, nice eye, excellent neck, moderate angulated, well layed shoulder, correct movement for his age, typical for breed, excellent bone and feet, excellent coat and color, nice temperament, well hanedled
výborný typ, dobře vyvinutý vzhledem k věku, dobrá velikost, samčí hlava, korekntí skus, pěkné oko, výborný krk, dobré úhlení končetin, dobře nasazené ramena, korektní pohyb typický pro rasu, výborná kostra a končetiny, výborná srst a barva, pěkné povaha, dobře vedený
V
10. Newfoundland FEDCUP 2016

MVP Szilvásvárad /  16.05.2016( H )
rozhodčí:  Lloyd Amodei (USA)
třída:  mezitřída

V2, res.CAC

MVP Szilvásvárad /  15.05.2016( H )
rozhodčí:  Steven D. Gladstone (USA)
třída:  mezitřída

V2, res.CAC

MVP Szilvásvárad /  14.05.2016( H )
rozhodčí:  Miguel Ángel Martínez (ARG)
třída:  mezitřída

V2, res.CAC

MVP Lučenec /  08.05.2016( SK )
rozhodčí:  Vladimír Piskay (SK)
třída:  šampionů

V2, res.CAC, res.CACIB

NVP Lučenec /  07.05.2016( SK )
rozhodčí:  Sergej Vanzha (SK)
třída:  šampionů

V1, CAC, Víťaz Slovenska 2016, BOS

MVP Praha /  30.04.-01.05.2016( CZ )
rozhodčí:  Bernard Pouvesle (F)
třída:  mezitřída

V2, res.CAC

MVP Nitra /  03.04.2016( SK )
rozhodčí:  Bo Skalin (S)
třída:  šampionů

VD2

MVP Nitra /  02.04.2016( SK )
rozhodčí:  Serghei Volinets (MD)
třída:  šampionů

V2, res.CAC

NVP Katowice /  20.03.2016( PL )
rozhodčí:  Monika Kuriata-Okarmus (PL)
třída:  mezitřída

V1, CWC, Zwyciezca, BOB

NVP Katowice /  19.03.2016( PL )
rozhodčí:  Iwona Magdziarska (PL)
třída:  mezitřída

V1, CWC, Zwyciezca, BOB

MVP Pécs /  13.03.2016( H )
rozhodčí:  Alfonso Thovar Del Solar (E)
třída:  otevřená

V1, CAC

MVP Pécs /  12.03.2016( H )
rozhodčí:  Dr. Otto Schimpf (A)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOS

CACIB Celje /  21.02.2016( SLO )
rozhodčí:  Refet Hadžić (BIH)
třída:  mezitřída

V1, CAC

CACIB Celje /  20.02.2016( SLO )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  mezitřída

V1, CAC  

MVP Brno /  06.02.2016( CZ )
rozhodčí:  František Šimek (CZ)
třída:  mezitřída

V2

MVP Nitra /  17.01.2016( SK )
rozhodčí:  László Erdos (H)
třída:  mezitřída

V2, res.CAC

MVP Nitra /  16.01.2016( SK )
rozhodčí:  Gabriela Ridarčíková (SK)
třída:  mezitřída

V1, CAC

NVP Brno /  09.01.-10.01.2016( CZ )
rozhodčí:  František Šimek (CZ)
třída:  mezitřída

V1, CAC

 

Výstavy rok 2015

 

MVP Nitra /  29.11.2015( SK )
rozhodčí:  Mića Mladenović (RS)
třída:  mezitřída

V1, CAC, res.CACIB

MVP Nitra /  28.11.2015( SK )
rozhodčí:  Beata Petkevica (LV)
třída:  mezitřída

V1, CAC

MVP Bratislava /  25.10.2015( SK )
rozhodčí:  Alexey Belkin (RUS)
třída:  mezitřída

V1, CAC, res.CACIB

MVP Bratislava /  24.10.2015( SK )
rozhodčí:  Fabrizio La Rocca (I)
třída:  mezitřída

V1, CAC

Speciální výstava Mohelnice /  27.09.2015( CZ )
rozhodčí:  Nemanja Jovanovič (SRB) - psi, Sergej Vanzha (SK) - feny
třída:  mezitřída
Correct type and proportions, medium strong, nice head, excellent neck and chest, strong topline, needs more angulation in rear, more muscle, good tail and coat, correct in movement
korektní typ a proporce, středně silný, pěkná hlava, výborný krk a hrudník, silná horní linie, potřebuje lepší úhlení zadních končetin, více svalstva, dobrý ocas a srst, korektní pohyb
V1, CAC
6. Bohemia Cup

Klubová výstava Mohelnice /  26.09.2015( CZ )
rozhodčí:  Sergej Vanzha (SK) - psi, Nemanja Jovanovič (SRB) - feny
třída:  mezitřída
16 měsíční, nižší, trochu kratší, průměrná kostra, plnochrupý, skus korektní, pěkně řezaná hlava, pěkně krojené pysky, hlava menší, proporce k tělu, korektní oko a ucho, elegantní krk, korektní horní linie, strmější zepředu, volnější loket, dobře zaúhlen vzadu, mohl by mít trochu více substancí, korektní mechanika pohybu
V2, res.CAC
6. Bohemia Cup

MVP Mladá Boleslav /  29.08.-30.08.2015( CZ )
rozhodčí:  Jaroslav Matyáš (SK)
třída:  mladých

V1, CAJC, BOJ

MVP Velká Ida /  05.07.2015( SK )
rozhodčí:  Erdös László (H)
třída:  mladých

V1, CAJC

NVP Velká Ida /  04.07.2015( SK )
rozhodčí:  Pettkó Csaba (H)
třída:  mladých

V1, CAJC, Víťaz Slovenska mladých, Junior BIG, Junior BIS

MVP Brno /  27.06.-28.06.2015( CZ )
rozhodčí:  Igor Selimovič (HR)
třída:  mladých

V1, CAJC, BOJ

MVP Nitra /  06.06.2015( SK )
rozhodčí:  Vladimír Javorčík (SK)
třída:  mladých

V1, CAJC, Junior BOB, Grand Prix Slovakia Junior Winner 2015

NVP Nitra /  05.06.2015( SK )
rozhodčí:  Viva Maria Soleckyj-Szpunar (PL)
třída:  mladých

V1, CAJC, Junior BOB

Klubová výstava Kajlovec /  01.05.2015( CZ )
rozhodčí:  Miroslav Václavík (CZ)
třída:  mladých
jedenácti měsíční dobře stavěný pes, velice pěkně modelovaná hlava, tlama čtvercová, správný skus, správný hrudník, nepatrně užší pohyb vzadu
V1, CAJC, BOJ

Klubová výstava Kamenný Mlyn /  18.04.2015( SK )
rozhodčí:  Jaroslav Matyáš (SK)
třída:  mladých

V1, CAJC

MVP Nitra /  28.02.2015( SK )
rozhodčí:  Otakar Vondrouš (CZ)
třída:  mladých

V1, CAJC
  


 
Tvorba stranok pre chovatelov